Trespa HPL plokštės

UAB „LINEA“ siūlo fasado apdailos plokštes - HPL plokštės. Fasadai yra viena iš svarbiausių pastato dalių, todėl būtina parinkti kokybiškas fasadų apdailos medžiagas, kad pastatas tarnautų ilgai ir be nesklandumų.

TECHLAM akmens masės plokštės

Fasado apdailai ir RENOVACIJAI, UAB „Linea“ siūlo TECHLAM akmens masės plokštes. Ši RENOVACINĖ medžiaga yra pigi ir moderni, puikiai atitiksianti JŪSŲ poreikius.

FMG MAXFINE didelių gabaritų plokštės

NAUJIENA! FMG MAXFINE didelių gabaritų fasadinės plokštės! GABARITAI - 320x160 cm.
FMG MAXFINE gali būti naudojamas skirtingose situacijose: ventiliuojami fasadai, grindų ir sienų dangos ir šaligatviai, stalviršiai, baldai. Ši medžiaga tiek klijuojama, tiek mechaniškai tvirtinama.

Parklex plokštės

UAB „LINEA“ siūlo fasado apdailos plokštes - Parklex HPL plokštės su natūralių medžio lukštu. Fasadai yra viena iš svarbiausių pastato dalių, todėl būtina parinkti kokybiškas fasadų apdailos medžiagas, kad pastatas tarnautų ilgai ir be nesklandumų.

Ariostea, Ultra didelių gabaritų plytelės

NAUJIENA! ARIOSTEA didelių gabaritų fasadinės plokštės! GABARITAI - 320x160 cm.

Vario fasadai

Fasado apdailai, UAB „Linea“ siūlo TECU varį. Fasadai yra viena iš svarbiausių pastato dalių, todėl būtina parinkti kokybiškas fasadų apdailos medžiagas, kad pastatas tarnautų ilgai ir be nesklandumų. Ši  medžiaga yra ilgalaikė ir moderni, puikiai atitiksianti JŪSŲ poreikius.

Ventiliuojami klinkerio fasadai

Fasado apdailai, UAB „Linea“ siūlo pakabinamo klinkerio plyteles. Fasadai yra viena iš svarbiausių pastato dalių, todėl būtina parinkti kokybiškas fasadų apdailos medžiagas, kad pastatas tarnautų ilgai ir be nesklandumų. Ši RENOVACINĖ medžiaga yra ilgalaikė ir moderni, puikiai atitiksianti JŪSŲ poreikius.

Fasadinės klinkerio plytelės

UAB “LINEA” siūlo kokybišką ir ilgaamžę fasadų apdailą. Viena iš jų yra fasadinio klinkerio plytelės. Terramix fasadinio klinkerio plytelės yra mažo dydžio, gabaritai 7x28 cm, tai yra akmens masės produktas, kuris gali patenkinti kiekvieną poreikį. Šias plyteles galima naudoti tiek fasadams, tiek ir interjerui. Terramix fasadinės klinkerio plytelės turi skandinaviško stiliaus kolekcijas, kurios yra tinkamos tiek grindims, tiek ir sienoms. Šias plyteles galima naudoti įvairiuose kontekstuose - privatiems namams ir komerciniams objektams.

Fasadinės čerpės PLASMA

UAB “LINEA” siūlo kokybišką ir ilgaamžę fasadų apdailą. Viena iš jų yra klinkerio fasadinės čerpės PLASMA. Fasadinių čerpių PLASMA svoris yra 33 kg/m2 (persidengiančių plytelių svoris 1 m2 – 50 kg). Fasadinės čerpės PLASMA suteikia dideles galimybes architektūriniams sprendimams tiek interjere tiek fasaduose. Taip pat galimybes atveria spalvų ir techninių charakteristikų patvarumas, higieniškumas ir instaliavimo paprastumas. Fasadinės čerpės PLASMA gali būti naudojamas skirtingose situacijose: ventiliuojami fasadai, stogai, interjeras. Ši medžiaga yra mechaniškai tvirtinama.

Lauko fasadų apdaila

Fasadinės plokštės

Trespa HPL plokštės, FMG Maxfine, Ariostea, Techlam akmens masės apdaila, KME varis, Moeding ir Faveton pakabinamas klinkeris, Parklex plokštės, kompozicinės plokštės, Swisspearl fibrocementas

 
 

Kęstučio g. 53, Vilnius

+37061654976


UAB LINEA

Įm.kodas: 125286998
PVM kodas: LT252869917
LT43 7300 0100 0007 6882
AB banko "SWEDBANK" Žvėryno filiale
Banko kodas 73000 

©2017 by LINEA fasadai.