Klijai putų polistirolui Klima Eco EPS, 25 kg.

Sertifikuoti, ekologiški vieno komponento klijai skirti polistirolo, izoliacinių plokščių klijavimui, idealiai tinka ekologiškam namui. Labai maža CO2 koncentracija ir labai maža lakiųjų organinių junginių emisija. Galima perdirbti, susmulkinti ir pakartotinai panaudoti. Klima Eco EPS pasižymi aukštu sukibimu su betono, cementinio tinko, cemento ir mineralinių paviršių pagrindu tvirtinant izoliacines plokštes iš putų polistireno viduje ir išorėje. Klijai specialiai sukurti besiūlių šilumos izoliacijos sistemoms. Klijai pilkos spalvos.

Klijai polistirolo armavimui Keraklima Eco EPS, 25 kg.

Sertifikuoti, ekologiški vieno komponento klijai-glaistas skirti polistirolo izoliacinių plokščių klijavimui ir armavimui, idealiai tinka ekologiškam namui. Labai maža CO2 koncentracija ir labai maža lakiųjų organinių junginių emisija. Galima perdirbti, susmulkinti ir pakartotinai panaudoti.Keraklima Eco EPS skirti klijuoti, armuoti skandinant tinklelį ir glaistyti izoliacines plokštes iš putų polistireno ant betono, cementinio tinko, cemento ir mineralinių paviršių. Puikiai tinka apdailos darbams, kaip glaistas. Pilkas. Išorės ir vidaus darbams.

Klijai akmens vatai Klima Eco, 25 kg.

Sertifikuoti, ekologiški vieno komponento klijai skirti  polistirolo ir mineralinės vatos izoliacinių plokščių klijavimui, idealiai tinka ekologiškam namui. Labai maža CO2 koncentracija ir labai maža lakiųjų organinių junginių emisija. Galima perdirbti, susmulkinti ir pakartotinai panaudoti. Klima Eco pasižymi aukštu sukibimu su betono, cementinio tinko, cemento ir mineralinių paviršių pagrindu tvirtinant izoliacines plokštes  pagamintas iš ekstrūdinio ir polistireninio putplasčio, poliuretano, stiklo ir akmens vatos, viduje ir išorėje. Klijai specialiai sukurti  besiūlių šilumos izoliacijos sistemoms. Klijai pilkos spalvos.

Klijai akmens vatos armavimui Keraklima Eco, 25 kg.

Sertifikuoti, ekologiški vieno komponento klijai skirti  polistirolo ir mineralinės vatos izoliacinių plokščių klijavimui ir armavimui, idealiai tinka ekologiškam namui. Labai maža CO2 koncentracija ir labai maža lakiųjų organinių junginių emisija. Galima perdirbti, susmulkinti ir pakartotinai panaudoti. Keraklima Eco pasižymi aukštu sukibimu su betono, cementinio tinko, cemento ir mineralinių paviršių pagrindu tvirtinant izoliacines plokštes pagamintas iš ekstrūdinio ir polistireninio putplasčio, poliuretano, stiklo ir akmens vatos, viduje ir išorėje. Gali būti naudojami kaip tinkas. Klijai pilkos spalvos.

Klijai akmens vatai ir polistiroliui Keraklima Eco R, 25 kg.

Sertifikuoti, ekologiški, greitai džiūstantys vieno komponento klijai skirti polistirolo ir mineralinės vatos izoliacinių plokščių klijavimui ir armavimui, idealiai tinka ekologiškam namui. Labai maža CO2 koncentracija ir labai maža lakiųjų organinių junginių emisija. Galima perdirbti, susmulkinti ir pakartotinai panaudoti. Keraklima Eco R pasižymi aukštu sukibimu su betono, cementinio tinko, cemento ir mineralinių paviršių pagrindu tvirtinant izoliacines plokštes pagamintas iš ekstrūdinio ir polistireninio putplasčio, poliuretano, stiklo ir akmens vatos, viduje ir išorėje. Gali būti naudojami kaip tinkas. Klijai pilkos spalvos.

Armavimo tinklelis Rinforzo V50, 50 m.

Stiklo pluošto armavimo tinklelis, specialiai sukurtas termoizoliacinių sistemų stiprinimui. Rinforzo V 50 gerina elastingumą, stangrumą ir stabilumą esant apkrovai dėl kritinės temperatūros. Apsaugo nuo įtrūkimų ir plyšimų kuriuos sukelia dinaminėms apkrovos. Tinakmas naudoti viduje ir išorėje.

Neventiliuojamų fasadų klijų sistemos

 
 

Kęstučio g. 53, Vilnius

+37061654976


UAB LINEA

Įm.kodas: 125286998
PVM kodas: LT252869917
LT43 7300 0100 0007 6882
AB banko "SWEDBANK" Žvėryno filiale
Banko kodas 73000 

©2017 by LINEA fasadai.